FA

EN CZ SK PL

Menu

درباره ناترند

ناترند یک تولید کننده  اروپایی پیشرو در صنعت مکمل های غذایی و ورزشی در کشور جمهوری چک می باشد. در سال 2016 این شرکت 23 سالگرد تاسیس خود را نه تنها در کشور چک بلکه در سایر بازارهای جهانی جشن خواهد گرفت و فعالیت های خود را به صورت ماهیانه گسترش خواهد داد. صدها متر مربع واحد تولیدی، انبار و دفتر به ساختمان اصلی این شرکت به همراه مراکز تجاری و آموزشی اضافه خواهد شد. این کمپانی همچنین دایما فعالیت های خود را در خارج از کشور گسترش می دهد. در حال حاضر این کمپانی محصولات خود را در بیش از 40 کشور جهان عرضه می کند. گستردگی محصولات، به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا و تاکید قاطعانه بر کیفیت و آموزش از دلایل اصلی تبدیل شدن کمپانی اروپایی ناترند به یکی از پیشگامان صنعت تولید و توسعه مکمل های غذایی و ورزشی می باشد. کیفیت عالی محصولات این کمپانی نه تنها توسط ورزشکاران حرفه ای، کسانی که حرفه و عملکرد آن ها وابسته به مصرف محصولات با کیفیت می باشد، تایید شده است بلکه به تایید کمیته المپیک چک، کمیته مبارزه با دوپینگ چک و نیز هزاران مشتری راضی این کمپانی نیز رسیده است. در سال 2011 این کمپانی تنوع محصولات خود را با فراورده ای از چشمه  آب بسیار با کیفیت منطقه Horský pramen گسترش داد. این آب از عمق 170 متری چشمه آرتزین نشات می گیرد و در حال حاضر با برند NARTES در بازار در دسترس می باشد.

فلسفه ناترند

ناترند یک تولید کننده پیشرو در صنعت مکمل های غذایی و ورزشی در کشور جمهوری چک می باشد. در سال 2016 این شرکت 23 سالگرد حضور موفقیت آمیز خود در بازار چک و سایر بازارهای خارجی را جشن می گیرد و حوزه فعالیت های خود را گسترش خواهد داد.


تاریخچه ناترند

کمپانی ناترند در سال 1993 تاسیس شد. این کمپانی متخصص در تولید و توسعه مواد مغذی و مکمل های غذایی می باشد. در طی 20 سال این کمپانی چکی توانسته است جز پیشروان این صنعت در بازار محسوب گردد.


تکنولوژهای مورد استفاده

محصولات مایع: محل تولید و نیز تکنولوزی به کار رفته در تولید محصولات مایع. سیستم و تجهیزات مورد استفاده، تولید و ثبات ترکیبات فعال در محصولات مایع را تضمین می کنند.


گواهینامه ها

گواهینامه های کسب شده توسط کمپانی ما در واقع ضمانتی بر کیفیت بالای محصولات و خدمات و ارتقا مستمر آن ها می باشد. هدف ما تامین نیاز کامل همه مشتریانمان است. گواهینامه ها توسط شرکت بین المللی BUREAU VERITAS صادر می شوند. این شرکت با داشتن سابقه ای طولانی به ارایه خدمات در بیش از 100 کشور جهان می پردازد. گواهینامه های این شرکت در سراسر جهان معتبر و قابل قبول است.


کاتالوگ محصولات

روی تصویر کلیک راست کنید و گزینه "save target as" را انتخاب نمایید. سپس محلی که می خواهید فایل در آن ذخیره شود را مشخص کنید.


امکانات آموزشی

آیا تمایل دارید کنفرانس ها، رویدادهای مهم شرکتی و یا دوره های کسب مهارت های شغلی خود را در محل جدید دفتر کمپانی ناترند برگزار کنید؟! کاری ساده تر از این وجود ندارد. محل جدید دفتر ما با 6 الی 7 اتاق کاملا مجهز، ظرفیت 130 نفر و همچنین محل سرو غذا که میتواند متناسب با نیاز شما چیده شود، یک انتخاب خوب خواهد بود.


مکمل راه تناسب قدرت

نمایندگی انحصاری محصولات الیمپ و ناترند
در ایران و امارات

Designed by NOAD.DIGITAL Your Digital Partner